Znajdziesz u nas zarówno kompaktowe pokoje, jak i piękne apartamenty pełne dizajnerskich perełek
data przyjazdu:
data wyjazdu:
Każdy pokój wyposażony jest W:
Wi-fi
LODÓWKA
CZAJNIK
Kosmetyki
TELEWIZOR
SUSZARKA
APARTAMENT
Najpiękniejsze pokoje w willi Wincent
Każdy apartament wyróżnia się własnym wystrojem. Większość z nich posiada widok na morze oraz prywatny, słoneczny taras. Wnętrze pokoju dzieli się na strefę dzienną wyposażoną w telewizor, fotele oraz kanapę (gotową pomieścić dodatkowych gości), strefę sypialną z dużym, dwuosobowym łóżkiem oraz przestrzeń kuchenną. Idealne dla osób ceniących wygodę, ludzi podróżujących w grupie oraz wszystkich gości chętnych budzić się z widokiem na Bałtyk.
STUDIO
Wygodny pokój z dużym łóżkiem
Studio przeznaczone dla dwóch osób posiada kanapę, mogącą pomieścić dodatkowych gości. Pokój wyróżniają duże okna oraz wygodny układ, dzielący go na dwie mniejsze przestrzenie – sypialną i dzienną. Najlepszy dla gości podróżujących w kilka osób. W środku znajdziesz dużą łazienkę z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Herbs&Hydro. Wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę i darmowe wifi.
TWIN
Idealny na wyjazd służbowy
Większy pokój z dwoma łóżkami, które można złączyć. Idealny dla osób podróżujących zawodowo lub szukających dla siebie większej przestrzeni. Niektóre pokoje mają balkon i widok na las.
W środku znajduje się duża łazienka z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Herbs&Hydro. Pokój jest wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę oraz darmowe wifi.
MINI
Nasz najbardziej kompaktowy pokój
Większy pokój z dwoma łóżkami, które można złączyć. Jego atutem jest duże okno oraz balkon, wychodzący na pobliski las i korty tenisowe. Idealny dla osób podróżujących zawodowo lub szukających dla siebie większej przestrzeni.
W środku znajduje się duża łazienka z prysznicem, suszarką i naturalnymi, wegańskimi kosmetykami Herbs&Hydro. Pokój jest wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, biurko, szafę oraz darmowe wifi.
Wszelkie prawa zastrzeżone  - 2019 Willa Wincent